Gizlilik Politikası

www.optimaldanismanlik.com web sitesini ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Bu site, OPTİMAL Endüstri Mühendisliği Müşavirliği Ltd. Şti. tarafından yaptırılmış ve hizmetinize sunulmuştur. Gizlilik Politikasında "Biz" ifadesi, “www.optimaldanismanlik.com”u ifade etmektedir.

Bu Gizlilik Politikası beyannamesinin amacı, kayıt formları yoluyla sizden aldığımız kişisel bilgilerinizi nasıl kullanacağımız hakkında sizi bilgilendirmektir. Sizinle internet üzerinden etkileşimde olmaktan memnuniyet duyuyor ve bizimle paylaştığınız bilgileri koruyacağımıza dair güvence veriyoruz. Bu gizlilik bildiriminde aksi belirtilmedikçe bilgilerinizi saklı tutar, başkalarıyla paylaşmaz ve aktarmayız. Bizimle paylaştığınız tüm Kişisel Tanımlama Bilgileriniz veri tabanımızda gizli tutulur.

Sitemizin büyük bir bölümünü, kişisel bilgilerinizi bizimle paylaşmadan ziyaret edebilirsiniz. Uzaktan eğitim, uzaktan danışmanlık yada eğitim ve danışmanlık talebinizin olduğu durumlarda, kayıt olmak, ve bir sipariş vermek isterseniz sizinle iletişime geçebilmemiz için kişisel tanımlama bilgilerinizi bizimle paylaşmanız gerekir (Örneğin adınız, soyadınız, adresiniz, e-posta adresiniz ve telefon numaranız). Böyle bir durum olduğunda, iletişim bilgilerinizi size özel bir dosyada saklı tutarız. Bu bilgileri, bizimle daha sonra iletişime geçmeniz halinde size daha iyi hizmet verebilmek adına kullanırız. Kişisel tanımlama bilgilerinizi, kayıt amacınızın dışında kullanmayacak ve üçüncü şahıslarla paylaşmayacağız. Bu amacın dışında kullanma olasılığının doğduğu durumlarda sizin izninizi talep edeceğiz.

Bilgilerinizi güncellemek veya düzeltmek isterseniz, kayıt formunu tekrar doldurarak göndermeniz yeterli olacaktır.

Bize duyduğunuz güven, bizim için önemlidir ve çevrim içi sağladığınız kişisel tanımlama bilgilerinizi kayıp, hatalı kullanım ve yetkisiz girişe karşı korumak için makul önlemler almakla kendimizi sorumlu görüyoruz. Bilgilerinizi korumak için fiziksel, elektronik ve yönetimsel süreçleri kullanıyoruz.

İş bu Gizlilik Politikası bildirimimizde herhangi bir değişiklik olduğunda bunu burada duyuracağız. Lütfen özellikle kişisel tanımlama bilgilerinizi paylaşıyorsanız, herhangi bir değişiklik olup olmadığını kontrol ediniz. Sitemizi kullandığınızda Gizlilik Bildirimimizi kabul etmiş olursunuz.