Hakkımızda & Tarihçe

Optimal Danışmanlık & Eğitim, İzmir’de kurumsal olarak çalışan ilk “Yönetim Danışmanlığı” firmalarından birisi olarak Mart 1994’te faaliyetlerine başladı. Ülkemiz için henüz çok yeni olan Yönetim Danışmanlığı sektöründe, “müşterimizin müşterisinin memnuniyeti” ilkesiyle çalışmalarda bulunmayı kendisine amaç edindi.

Mart 1994'te kurulan Optimal Danışmanlık & Eğitim İzmir’de kurumsal olarak çalışan ilk “Yönetim Danışmanlığı” firmalarından birisidir.

Optimal Danışmanlık & Eğitim'in Yönetim Danışmanları, Dünya Bankası tarafından düzenlenen Yönetim Danışmanlığı Sertifikasyon Programının, eğitim, uygulama ve sınav aşamalarını başarı ile tamamlayarak, bu konuda, Türkiye’de hizmet sunan çok az sayıdaki sertifikalı Yönetim Danışmanları arasında yerlerini almışlardır.

Optimal Danışmanlık & Eğitim, başta Ege Bölgesi olmak üzere, tüm Türkiye genelinde yer alan imalat ve hizmet konusunda faaliyet gösteren özel ve kamu sektöründeki kurumlarda yürüttüğü yönetim danışmanlığı, kalite ve yönetim sistemleri danışmanlığı, girişimcilik, yatırım projeleri, yeniden yapılanma, reorganizasyon, kurumsallaşma, aile şirketlerinde kurumsallaşma danışmanlık ve eğitim faaliyetleri hizmetlerini her geçen gün, sayıca ve hizmet kalitesi açısından sürekli olarak iyileştirmeye özen göstermektedir.

Günümüzün yoğun rekabet ortamında ve dinamik ekonomik koşullarında karşılaştığınız işletme ve yönetim problemlerinize en uygun çözümleri bulmak ve gerekli uygulama adımlarını atıp, hedeflenen uygulama sonuçlarını almak üzere oluşturulacak projelerde, OPTİMAL Yönetim Danışmanları ile birlikte olmanın ayrıcalığını sizlerin de yaşamanız dileğiyle...